JEUGDCOMMISSIE

Voorzitter Vice-voorzitter Jeugd
Edwin Kops Herman van Middendorp
telefoon: 06 53 52 09 69 telefoon: 06 13 60 23 44
e-mail: voorzitter.jeugd@sdcputten.nl  



Algemeen jeugdsecretaris  
Michel Veldhuizen  
telefoon: 06 83 07 28 23  
e-mail: secretaris.jeugd@sdcputten.nl  



Penningmeester jeugd Toernooien
Anja Huijgens Chris Huijgens
telefoon: 06 47 96 34 20 telefoon: 06 20 74 32 89
e-mail: penningmeester.jeugd@sdcputten.nl e-mail: toernooien@sdcputten.nl



Secretaris JO16, J017 en JO19 Secretaris J013-JO15
Niels Goettsch Herman van Middendorp
telefoon: 06 20 94 14 92 telefoon: 06 13 60 23 44
e-mail JO16: jo16@sdcputten.nl e-mail JO13: jo13@sdcputten.nl
e-mail JO17: jo17@sdcputten.nl e-mail JO14: jo14@sdcputten.nl
e-mail JO19: jo19@sdcputten.nl e-mail JO15: jo15@sdcputten.nl



Secretaris J010, JO11 en JO12 Secretaris JO8 en JO9
Gijs van Poolen Marco van Hierden
telefoon: 06 15 05 38 70 telefoon: 06 57 23 27 89
e-mail: jo10@sdcputten.nl e-mail: jo8@sdcputten.nl
e-mail: jo11@sdcputten.nl e-mail: jo9@sdcputten.nl
e-mail: jo12@sdcputten.nl  



Secretaris Mini's Secretaris G-team
Bas Goettsch Vacature (a.i. Elbert Grift - telefoon: 06 31 30 70 28)
telefoon: 06 42 71 63 28 telefoon:
e-mail: minis@sdcputten.nl e-mail: g-voetbal@sdcputten.nl



Secretaris meisjes Activiteiten
Ina Bootsma Simone van de Brug (telefoon: 06 28 57 15 74)
telefoon: 06 23 59 46 97 Keetie Doldersum (telefoon: 06 22 44 12 53)
e-mail: meisjes@sdcputten.nl e-mail: activiteiten.jeugd@sdcputten.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!